ArcHera Online | 100 Cap Only CH | New Systems | Dungeons | God of ArcHera | Play2Win | Job Based |10.05.2019 20:00

Quatro

Üye
Katılım
9 Nis 2019
Mesajlar
1
Etkileşim puanı
0
Puanları
1
Herkese Merhaba, sizlere özenle tasarlanmış 100 cap sunucumuzu tanıtmaktan onur duyuyoruz. Tanıtım içerisinde sizleri uzun cümleler ile yormayacağız. Tanıtımımız sade ama detaylı olacak şekilde tasarlanmıştır.
Sunucu özelliklerinin kısa bir tablosu aşağıdadır.


SxPert Tanıtım Video;
Başlangıçta sizlere yardımcı olacak eşyalar aşağıdaki görselde belirtilmiştir, ayrıca npclerdeki SoS +3 eşyalar ile gelişmenizi hızlandırabilirsiniz.Oyuncularımızın başarısını herkesin görmesi adına ilk 100'deki karakterlerinin üstüne sıralamasına göre bir icon ekledik !
Hadi bu iconlara bakalım;

Rank #1 (1-10):Rank #2 (11-25):Rank #3 (26-50):Rank #4 (51-75):Rank #5 (76-100):


Sunucumuzda 3 adet başlangıç paketi bulunmakta. Bu paketlerin içeriğini görmek için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.
Bu paketlerde 2 eşyaya değinmek istiyorum. Birincisi Token'ler.
Nedir bu token ?
Bu token'ler Avatar,Hat,Attach olmak üzere 3'e ayrılıyor. Token'ler ile 'Event Manager' den kendinize uygun seçeneğe tıkladığınızda rastgele bir Avatar kazanacaksınız.
İkinci eşyaya gelecek olursak, Wheel Spin. Bu eşya paketin leveline göre +1/+2/+3 günlük çarkıfelek hakkı kazandırıyor. Bol şans !
Sistem Bot tasarım ve yazılımını üstlenen @Coded By Promaker 'a teşekkür ederiz. Kendisi çok titiz çalışarak olası bugları ön görüp engellenmesini sağladı.


ArcBot oyunumuzun çoğu sisteminde kullanacağınız harici bir yazılımdır. Bu yazılımın kullanım detayları aşağıdaki gibidir.
Sistem botumuza ilk pm attığınızda dil seçiminizi yapıp kullanıma başlayabilirsiniz.

Bot Nick: $[ArcBot]

ArcBot'un Komutları;#Help: Bu komut ile bot üzerinden yapabileceğiniz işlemleri görebilirsiniz.
#Change: Dil seçiminizi tekrar yapmak için anlık seçiminizi silip tekrar dil seçim seçeneği sunar.
#JobArena: Yeni tasarlamış olduğumuz bu sisteme kayıt olmanız için kullanılan komut.
#JobCancel: Job Arena eventindeki kaydınızı siler ve sizi şehire geri gönderir.
#Honor: Güncel honor puanınızı bu komut ile takip edebilirsiniz.
#Challange: Bu komutta ise yepyeni bir sistem ile karşınızdayız. Komutun tanıtımın ilerleyen kısmında detaylı açıklaması mevcuttur.
#JobUnique: Job uniquelerinin spawn saatini gösterir. Sürekli siteden kontrol etmek zorunda kalmazsınız.
#Lotery: Lotery Sistemine kayıt olmak için kullanılır. Detaylar tanıtımın devamında verilmiştir.
Alışık olmadığınız bir eşya olduğunu biliyoruz. Bu eşya ile ilgili bilgi almaya ne dersin ?

Söz konusu eşya elinizdeki Silah ya da Kalkan'ın artı(+)'sını +1/+2 yükseltmenizi sağlar. Unutmayın ! Kullanacağınız eşya elinizde olmalı. Fakat bu yükseltme sadece 2 saat için geçerli olacaktır. 2 saatin sonunda silahınız ya da kalkanınız kullanılmaz durumda olacaktır. Tekrar aktif olması için teleport olmanız gerekmekte. Peki ne zaman kullandığımı unutursam diyecek olursanız, sistem botumuz kullanım süresi 10 dakika kaldığında size bir uyarı mesajı gönderecektir.

Sunucumuzda Buffların aktif etme süresi çok kısa olarak ayarlanmıştır. 1-2 Saniye içerisinde bütün bufflarınızı aktif edebilirsiniz. Güzel bir haber daha ! Öldüğünüzda bufflarınız gitmiyor !

Force Mastery:


Vital Spot serisi tutma olasılığı %80 -> %35


Fire Mastery:


Fire Shield serisi kalkan kullanma zorunluluğu kaldırıldı


Cold Mastery:


Snow Shield kullanımı için int sınırlaması getirildi (64 Level)


Lightning Mastery:


Speed buff serisi kullanım süresi 30 saniye'ye çıkartıldı


Pacheon Mastery:


Arrow Combo skill'i kullanım süreleri 6 Saniyeye yükseltildi


Heuksal Mastery:

Skill serisi kullanıma kapatılmıştır.


Challange sistemi adındanda anlaşılacağı üzere meydan okuma sistemidir.


Bu sistem bizler tarafından belirlenen gold (100M) karşılığında 2 oyuncunun birbirine meydan okuması ile çalışır.
Çalışma mantığı:Meydan okuyacak kişi $[ArcBot] #Challange (Oyuncu Nick'i) olarak bot'a pm gönderir ve meydan okunan kişiye bot kabul edip etmediğini sorar. Eğer kabul edilirse otomatik olarak bir arenaya çekilirsiniz, pvp moduna girersiniz ve 3 el kazanan taraf belirlenen goldun 2 katını alır, kaybedenin ise goldu silinir.
Meydan okumak için her iki oyuncununda bankasında belirlenen gold miktarı olması gerekir(Bug yapılmasını önlemek amacıyla bankadaki goldunuzu kontrol ettiriyoruz).
Sistemi yormamak adına içeride süreniz 15 dakikadır ve kazanan olmadığı taktirde her iki taraf da goldunu kaybeder(Sürekli sistemin meşgul edilmemesi için önlem).
Toplamda 5 Arena bulunmaktadır. Anlık olarak arenaların doluluğunu web site üzerinden kontrol edebilirsiniz.
Sürekli meydan okuma isteği gönderilip sizi rahatsız etmemesi için sistem botumuza 2 komut daha ekledik. Hadi bu komutlara bakalım.

Sürekli gelen pmler sizi rahatsız edecektir. Bu 2 komut ile artık sizi rahatsız edemeyecekler
#ChallangeOff : Size gelen meydan okuma davetlerini kapatır ve rahatsız edilmezsiniz.
#ChallangeOn: Meydan okuma davetlerini açar ve artık savaşa katılabilirsiniz.

Meydan okumak için gerekli olanlar;
- Her iki tarafın da bankasında 100 (m) gold olması.
- Her iki tarafın da Challange modunun aktif olması (#ChallangeOn komutu)Bu sistemimizi çok beğeneciğinizi düşünüyoruz. Hadi detaylarına bir göz atalım.

Solo Job Arenadan herkese merhaba, solo job arena'da nedir diye kendinize sorduğunuzu duyar gibiyiz.
Hemen açıklamayı yapalım o halde. Öncelikle bu etkinlikteki amacımızı sizlere anlatalım.
Hepimiz biliyoruz ki ekipler oyun içerisinde birbirleriyle sürekli bir rekabet içerisinde ve ekipler kendisini öne çıkartabilmek ve görsel döküman elde etmek için uğraşmakta ve doğal olarak sayı bakımından eksik oldukları için savaşa dahil olamamakta. Evet ! artık buna bir son. Solo Job Arena sistemimizde bütün oyuncular ekiplerinden ayrı olarak tekil bir şekilde savaşacaklar.
Peki bunun ne faydası olacak ?
Sunucumuz ağırlıklı bir şekilde Job'a dayalı olduğu için oyuncular bu arenada katlettikleri her düşman başına hem Honor hemde Wanted Point kazanabilecekler.
Bu arenada günlük katletme limitleri kaldırılmıştır.
Süpriz ! Bu arenada süreniz 15 Dakika olacak ve 5. dakikadan sonra bir canavar belirecek. Bu canavarda Honor Scroll Gizli. Canavarı katleden oyuncu Honor Scroll(20)'un sahibi olacak.
İsterseniz kendiniz kullanın isterseniz ticaretini yapın. Tercih Sizin !


Sistem botu eventin başlayacağını bildiren bir notice atar ve $[ArcBot] #JobArena olarak pm attığınızda kaydınızı alır ve event başladığında sizi event alanına çeker.
İçeriye giriş limiti Trader-Hunter 150, Thief 150 olarak belirlenmiştir. Eventte yerinizi almak için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.
Peki içeride ne oluyor ?
İçeride her öldürdüğünüz rakip başına 1 Honor-Wanted ve Job Point kazanırsınız.
Job Point'de nedir ?
Biriktirdiğiniz Job Point ile dışarıdaki npc'den 5 dakikalık bufflar alarak daha fazla rakibinizi alt edebilirsiniz.
Fakat unutmayın, Job Arena etkinliği bittiğinde üzerinizdeki ve Envanterinizdeki Arena Buffları silinecektir, aynı zamanda Job Pointiniz'de sıfırlanacaktır(Stok yapılmaması için).
Olası bir işiniz çıktı yada bir arkadaşınızın yardıma ihtiyacı var, bu durumda $[ArcBot] #JobCancel olarak pm attığınızda Job Arena kaydınız silinir ve şehire çekilirsiniz. Unutmayın kaydınızı silerseniz tekrar içeriye alınmazsınız.Nerelerden Honor Puanı elde edebiliriz ?

Honor Puanlarını Job Arena, Survival'den ve Uniquelerden elde edebilirsiniz. Aynı zamanda Job modunda öldürdüğünüz her düşman size 1 honor puanı verecektir. Fakat günde 1 düşmanı 3 defadan fazla öldürdüğünüzde honor puanı kazanamazsınız.

Oyunun hiçbir alanında sizden honor puanınızı geri almıyoruz, çünkü geri alınan puanlar yüzünden oyuncular biraz çekingen olabiliyor.


Wanted Puanını nasıl kazanacağız ?

Job modunda öldürdüğünüz her düşman size 1 Wanted puanı verecektir. Fakat günde 1 düşmanı 3 defadan fazla öldürdüğünüzde Wanted puanı kazanamazsınız.

Wanted sisteminde öldüğünüzde puanlarınız gitmez. Her 3 günde bir puanınız sıfırlanır ve wanted buff'unuz silinir. Savaşmaktan korkmayın !
Fakat son wanted buff'unu almanız bir hayli zor olacak. Normal şartlarda her 10 rakip öldürdüğünüzde bir üst buff'u kazanıyordunuz. Biz Süreyi uzun tuttuğumuzdan dolayı buff almanız için gereken rakip öldürme sayısında birkaç değişiklik yaptık.


1 Level Buff için; 10

2 Level Buff için; 25

3 Level Buff için; 40

4 Level Buff için; 70

5 Level Buff için; 100

İconlar;

Level #1:
Level #2:Level #3:Level #4:Level #5:

Kervan sistemimizi ikiye ayırdık. İlk olarak Limit doldurmak adına Donwhang-Togui güzergahını izleyeceksiniz.
Kervan için gerekli malzemeleri Clone Townlardan alacaksınız. Clone townlardan dışarıya çıkış yapılamaz. Sadece malzeme almak için kullanılır.
Bunu yapmamızdaki amaç, malzeme alıp satarken oluşan yavaşlama, bizim sunucumuzda bu durum söz konusu değil.
İkinci olarak Özel Kervan;
Bu yöntem sizlere daha fazla kazanç sağlamaktadır. Özel kervan vakti geldiğinde, görevi yapmayı unutan oyuncuların telaşı bir hayli komik olmakta :)
Biz bu oyuncuları düşünerek özel kervan görevlerini karakterde yapılı olarak ayarladık. Artık telaş etminize gerek yok.
Özel kervan olarak 2 Seçenek mevcut. Roc Mountain ve Taklamakan aktif durumda.


Kervan Sisteminde sizlere gold dışında bir amaç vermek adına Job Coin eklemesi yaptık.
49(m) üzeri kazanç sağladığınızda Job Coiniz, Sağ taraftaki Chest'e gelecektir.Oyundan çıkıp girmenize gerek yok. Teleport olmanız yeterli.

Fakat bu coinin haftalık bir limiti var. Çoğu Sunucu bu Coini sadece Trader'a sağlıyor. Bizim sunucumuzda durum böyle değil. Thiefler için de limit geçerli. Thiefler limiti daha kolay doldurur dediğinizi duyar gibiyim, Thief karakterler bir miktar daha fazla çaba göstermesi gerekecek. Ayrıca sizi sürekli kervan çekmeye zorlamamak adına limiti düşük tuttuk. Fakat bu coinler ileride sizin çok işinize yarayacak. Hafife almamanızı tavsiye ederiz.90 Level moblara kadar düşen bütün eşyaları kaldırdık !
Bunu yapmamızdaki amaç, oyunun ilk dakikalarındaki yavaşlamayı engellemek.


Sunucumuzdaki item sistemini özetlemek gerekirse, 90+ Moblardan 10 Dg (Tier 3) İtemler ve Seal of Star itemleri drop olarak kazanabilirsiniz aynı zamanda Random SoS Box ile de elde edebilirsiniz.Fakat Seal of Star itemleri elde etmeniz bir hayli zor olacaktır. SoS kutularında şansınızın biraz daha iyi olacağını söylemeliyim.
2. Kale Savaşından Sonra Seal of ArcHera (Rare) eşyalar eklenecektir. SoA eşyaları ise sadece SoA kutularından elde edebileceksiniz. Unutmayın kutuların içinde sadece giyisi ve takılar gizli, silahlarınızı Forgotten World'de bulunan kutu ve bossları katlederek kazandığınız kart koleksiyonunu tamamladığınızda ödül olarak istediğiniz herhangibir silah alabileceksiniz.


Peki Job Coin'i nerede kullanacağız ?


Sunucumuzun 4. savaşının ardından gelecek güncelleme ile sizlere moon silah-giyisi-takı gibi eşyaları alabileceğiniz Moon NPC eklentisini getireceğiz. Job Coin'i neden hafife almamanız gerektiğini anlamışsınızdır umarım. Sunucumuzda Son eşya olarak sizlere Moon eşyalar yardımcı olacak.


Bildiğiniz üzere kale savaşı oyunun en aksiyon dolu olduğu kısım, bu yüzden burada sizlerin daha fazla rekabet içinde olmanız için giriş limitini kaldırdık ! Bolca savaş ile beklediğiniz aksiyonu sorunsuz yaşayacaksınız. Kale savaşından 3 saat önce sunucumuz restartlanıp savaş için birkaç hazırlık yapıldıktan sonra hepimiz savaşa hazır olacağız.
Kaledeki demirci ustasında yapabileceğiniz birkaç eşya var bunlara göz atmaya ne dersiniz ?


ArcHera Godness Hammer: Bu eşya ile kale kapılarına, kulelere ve kale kalbine çok daha fazla hasar verebilirsiniz. Fakat unutmayın bu çekiç kale savaşından 1 saat sonra silinecektir.
Behemot Trans Pet: Normal Petten 2 Slot daha fazla malzeme yükleyebilirsiniz.
Global Chatting: Bütün sunucuya sesinizi duyurun !
Repair Tool (Large): Kalede hasar alan kule kapı ve kalbin canını daha fazla doldurabilirsiniz.
Flag of Healing: Bu bayrağın alanına girdiğinizde can yenilemeniz daha hızlı olacaktır.
Günde 1 Defa beliren bu canavar sizlere birçok eşya kazanma fırsatı tanıyor. Kendi odasında beliren bu canavarı öldürmeniz için Job modunda olmanız gerekiyor. İçeride sizi katletmeye çalışacak çok fazla etken olacak. Dikkatli olun !
God of ArcHera'da sizlere elite olarak büyük bir süprizimiz var ! God of ArcHera'nın HPsi %50'ye geldiğinde Elite olarak Anubis(Int) ve Selket(Str) belirmekte !
2. Haftanın sonunda Seal of ArcHera (Rare) Kalkanlar %10 Şans ile eklenecektir.

God of ArcHera Drop;

x3-6 SoS Box
x2-4 SoA Box
~
x1 OPT Level +1 (Weapon/Shield)
~
%40 x1 OPT Level +2 (Weapon/Shield)
x8 Silk Scroll
x1-2 Global (Blue)
x1-2 10 Dg Immortal
Normal Uniquelere Magic Pop ve Immortal eklemesi yaptık !
Aynı zamanda Uniquelerden Honor Point elde edeceksiniz.

Uniquelerden kazanacağınız puanlar;

Tiger Girl: 2
Cerberus: 2
Captain Ivy: 4
Uruchi: 4
Isyutaru: 6
Lord Yarkan: 8
Demon Shaitan: 10
Job Cave Uniquleri: 15
Medusa: 20
God of ArcHera: 20


Peki Magic Pop'dan ne kazanabiliriz ?

Magic Pop'un İçindekiler;

Gold Dragon Flag
Title
1 Dg Lucky Powder ve Avatar !

Uniquelerin Droplar;

Tiger Girl: 1 Magic Pop
Cerberus: 1 Magic Pop
Captain Ivy: 1 Magic Pop
Uruchi: 1 Magic Pop
Isyutaru: 1-2 Magic Pop
Lord Yarkan: 1-3 Magic Pop %50 1x İmmortal
Demon Shaitan: 3-5 Magic Pop %60 1x İmmortalSunucumuzda rekabet açılıştan itibaren başlıyor !
İlk 100 Level olan 300 oyuncuya hediyelerimiz var !

1-50. oyuncu:
100 Level'a ulaşan ilk 50 oyuncu 300 silk ödül kazanacaktır.
51-150. oyuncu:
100 Level'a ulaşan 51-150 oyuncu 200 silk ödül kazanacaktır.
151-300. oyuncu:
100 Level'a ulaşan 150-300 oyuncu 100 silk ödül kazanacaktır.

Level kasmanın tadını alırken ödül de kazanabilirsiniz !
PlayerName * [GuildName] olarak bütün sunucu sizi görecek ! Hadi kendinizi ve guildinizi onurlandırın !Job Mode Hwid Limit;
Job modunda 1 bilgisayarsan sadece 1 karaktere girebilirsiniz.


Fortress War Hwid Limit;
Kalelere 1 bilgisayardan sadece 1 karakterle girebilirsiniz.


Kervan Limit;
Haftalık Job coin limitiniz 50 olarak belirlenmiştir. Sürekli kervan çekmek zorunda kalmayacaksınız.
Job Coin kazanmak için 49(m) Üzeri kervan malzemesi satmanız gerekmektedir. Fakat özel kervanda çok daha fazla kazanç sağladığınız için aynı oranda coin kazanacağınızı düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Her seferde 49(m) üzeri sattığınızda 1 coin kazanırsınız.
Sizler için birçok görev ekledik, görevlerin sizlere vereceği ödüller görev detaylarında mevcut.Artı(+) ratesi aşağıdaki tabloda verilmiştir. Oyunun sürekliliği açısından rate bir miktar sizi zorlayacaktır.

İtem Plus Rate


Devil Plus RateSunucumuza 2. Savaştan sonra eklenecek olan Seal of ArcHera (Rare) eşyaların geleceğini bildirmiştik.
Bu eşyalardan sadece silahlar kutulardan çıkmıyor.
Kart koleksiyonunu tamamladığınızda alabileceksiniz.
Fakat Seal of ArcHera (Rare) silahlar için gereken kartlar çok nadir bulunmakta !
Burada sizler için birçok Unique olacak. Bu uniquelerde bir çok hediye gizli. Fakat bunları elde etmek için bir hayli fazla çaba sarf etmeniz gerekecek.
Herkese açık bir alan olduğu için rekabet içinde bu hediyeleri kapmaya çalışacaksınız.

İçerideki Uniquelerdeki Droplar;

x2-3 SoS Box
x0-1 SoA Box
x1-2 Global Chatting
x1-2 10 Dg Immortal
Sunucumuzda 2 Adet Dungeon mevcut. İçeride 1 Ana Unique ve 3 Yardımcı Unique bulunuyor. Bu Uniqueleri öldürmeniz için 1 saatiniz var. Elinizi çabuk tutun.
Size bir tavsiye, İçeriye 4 kişi girmenizi ve en az bir Force karakter getirmenizi tavsiye ederiz.

İşte Uniqueler ve Dropları:

Dungeon (Floor 1);


Ana Unique;x1-2 SoS Box
x1-2 10 Dg Immortal
x0-2 Global Chatting


Yan Uniqueler;

x0-1 SoS Box
x3-5 Reverse Return Scroll
x1-2 1 Dg Lucky Powder

Dungeon (Floor 2);


Ana Unique;


x2-3 SoS Box
x1-2 SoA Box
x2-3 10 Dg Immortal
x1-3 Global Chatting

Yan Uniqueler;


x1 SoS Box
x11 Reverse Return Scroll
x2-3 1 Dg Lucky Powder


Çoğu sunucuda oyuncular slotlar için tartışma yaşıyor. Bizim sunucumuzda birbirinizi kırmak zorunda kalmayacaksınız.
Sunucumuzda 5000 Oyuncuya yetecek kadar slot mevcut. Yetersiz olması durumunda 2 katına çıkartılabilir bir alt yapıya sahip olduğumuzu söylemek isteriz.
Slotlara kolaylıkla gidebilmeniz için 18 Adet teleport ekledik. Dilediğiniz yere gidebilirsiniz.

Slotlar ve Levelleri;

Bütün Haritalar fazladan 2 adet kopyalanmıştır.

Bu bölgeye geldiğinizde otomatik PvP moduna geçersiniz.
Peki neden buraya gelelim ?
Çünkü burada SoX eşya harici bütün droplar 2x olarak ayarlandı.
Daha fazla eşya için ölümü göze almalısınız !

Bu bölgeye Donwhang Teleport'tan gidebilirsiniz.
Burada bahsedeceğimiz eşyalar tamamen sizin karakterinizin görünüşünü güzelleştirecektir. Artık arkadaşlarınıza hava atabileceksiniz !
Peki bu eşyalar neler ? Aşağıdaki görsel de eşyaların set halinde görünüşlerini göreceksiniz. Seç, beğen, al !
Bildiğiniz üzere Job Cave oyunun en rekabetli olan 2. kısmı. Burada ki Uniquelerden birçok eşya elde edebilirsiniz. STR Oyuncular ! Burada sizleri de düşündük, İçeride 3 INT 1 STR Unique Spawn olmakta !


İşte Uniquelerin Dropları;


Anubis-Isis;


x1-3 SoS Box
x0-2 SoA Box
~
%50 x1 OPT Level +1 (Weapon/Shield)
~
%10 x1 OPT Level +2 (Weapon/Shield)
x8 Silk Scroll
Selket-Neith;

x1-2 SoS Box
x0-1 SoA Box
~
%30 x1 OPT Level +1 (Weapon/Shield)
~
%5 x1 OPT Level +2 (Weapon/Shield)
x4 Silk Scroll

Medusa tartışmasız herkesin sevdiği bir Unique, Bunu bildiğimiz için bu Unique'nin STR ve INT'ini yaptık !
Medusanın gizlediği çok değerli eşyalar var ! Bu eşyalar için canını vermeye hazır. Bol Şans !


Droplar;


x3-5 SoS Box
x1-2 SoA Box
x8 Silk Scroll
x1-3 10 Dg Immortal
x1-3 Global Chatting
~
%50 x1 OPT Level +1 (Weapon/Shield)
Burada 2 Adet Unique'den bahsediyoruz. 1 Int 1 Str olmak üzere 2 adet unique spawn olmaktadır. Fakat nerede ? İşte bu tam bir muamma, Butün Uniquelerin Spawn noktasında olabilir. Evet yanlış duymadınız ! Bu Uniqueler biraz yaramaz ve nerede belireceği belli olmuyor.


İçerisinde Ne Var ?

x2-3 SoS Box
x0-1 SoA Box
x2-3 10 Dg Immortal
x2-3 Global ChattingBildiğiniz Survival sistemine bir düzenleme getirdik. Bizim sistemimizde event 15 dakika sürmekte ve eventin 5. dakikasında arenanın ortasında God of Honor belirecektir.
Peki neden bu canavarı öldürelim ?
Bu canavarın içerisinde Honor Scroll gizli. Honor Scroll'u kullandığınızda size 20 Honor Point verecektir. İster kendiniz kullanın ister ticaret yapın. Tercih sizin !
Guildlere bir süprizimiz var ! Büyük açılıştan önce bizimle olacağını bildiren guildlere özel rütbeler yapacağız. Hadi onlara kimin patron olduğunu gösterin !


Yayıncıları da unutmadık tabiki ! botumuza #Live (xxx Yayıncı Şuan Aktif !) olarak pm attığınızda oyunda bir notice geçecektir.
Fakat bu komutu kötüye kullanmamak adına günlük 3 notice hakları olacak !

Ayrıca yayıncılara rütbeleri ArcHera'dan hediye ! Rütbeler ve Karakter isimleri renkli bir şekilde olacak !


Sunucumuzdaki bütün olayların zamanı aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.


 
Son düzenleme:
Üst