VictoriaSro 120 Cap Emek Server ! 4.yılında ! Coin Sistem-Site Marketinde Satılanlar Oyunda !

albayim

Üye
Katılım
24 Şub 2019
Mesajlar
1
Etkileşim puanı
1
Puanları
3

TRAILER
Victoria Sro mentalitesi ile harman efsane olacak bir oyun meydana getirdik. Sorunsuz ve eğlencenin hiç durmadığı bir deneyim için hemen başlayın !

Emekçinin emeğine duyduğumuz saygı doğrultusunda kesinlikle item satışı yapmıyoruz. Ayrıca site marketinde var olan itemlerin tamamını oyunda sizlere harika bir coin sistemi ile sunuyoruz !

Bitmedi ! Arabian uniqueleri ile Jupiter uniquelerinin birlikteliği yanında birçok unique ile eşsiz bir deneyim daha !


❖ ❖❖ ❖❖ ❖❖ ❖❖ ❖


ÖZEL KERVAN BOT ENGELLEME SİSTEMİMİZ SAYESİNDE HAKSIZ REKABETE YER YOK !

❖ ❖❖ ❖❖ ❖❖ ❖❖ ❖


Ne, nereden elde edilir ?


14 DG'ler Forgotten World'den kutulardan ve Sereness'ten elde edilir. Bunun yanında Sereness'ten Gold Bar düşmektedir. Jupiter Uniqueleri ise ayrıca 14 DG Silah, Takı ve Shield içerir.


Kervanı zevkli kılan "Eşek" petini tamamen doldurup malı teslim edip restart attığınızda 2 iron + 4B kazanırsınız ! NOT: Kervanlar belirli şehirler arasında bu şartı sağlar. Jangan-DW ya da tam tersi, Jangan-Sualtı yolu ya da tam tersi, Cons-Samar ya da tam tersi şeklinde kazanılabilir !


❖ ❖❖ ❖❖ ❖❖ ❖❖ ❖❖ Oyuna başladığınız andan itibaren gelişmeniz için izlenebilecek adımlar !  • Oyuna başladığınızda kasılmanız için iki seçenek bulunmakta. İlk seçenek kendi kendinize 1-120 Lvl arası moblarda kasılmaktır. İkinci seçenek ise 110 Lvl kasılma uniquesi olan ve aşağıda haritası gösterilen Geenie'de diğer playerların yardımıyla kasılmaktır.


  • 120 Lvl olduktan sonra Jangan orta kısımda yer alan Npc'lerden 12 Dg Sun +5 itemlerinizi alıp FGW'ye gidip 14 DG itemlerinizi düşürmeye başlayabilir aynı zamanda Sereness'ten düşen Gold Bar'larla para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ardından potçudan tek seferlik Hell Enchantress görevini aldıktan sonra Samarkand Central Asia, Alexandria Salt Post ve Jupiter Temple bölgesinde yer alan 119-120 Lvl yaratıklara bota atmaya başlayabilirsiniz. Potçudaki Hell Enchantress ve Soul Guardian görevleri tek seferlik 30 iron coin ödül verir. Diğer unique görevleri ise çeşitli ödüller içerir. 119-120 Lvl moblardan Silver Coin, Crystal Elixirler ve Lucky Elite Powderlar düşmekte. Crystal Elixir ve Lucky Elite Powder birlikte kullanıldığında normal elixirlerden daha fazla şans vermektedir. Ayrıca bunların oyun içerisinde piyasası yüksek olduğu için bunları toplatıp satarak para kazanabilirsiniz !

Tabi ki oyunumuzda da en iyi gold kasma yöntemi kervan çekmektir. Rekabeti arttırmak amacıyla Jangan-Downhang ve Su altı kervan yolu üçgeninde çekilen kervanlarımıza ek Special Goods Times alternatif olarak oldukça aktiftir. Kervandan gelir elde etmek ise normalden biraz farklı. F10'da bulunan Eşek Petini açtıktan sonra kervan tamamen doldurulup örneğin Jangan'dan alındıysa Downhang'a götürülüp satıldıktan sonra pet silinip restart atılır. Ardından oyuna tekrar girildiğinde çantaya 4B'lik gold bar + 2 adet iron coin gelmekte. Gold barları atçılardan golda çevirebilirsiniz. Bunun yanında her pazar gecesi sıfırlanan ve bol ödüller içeren sitemizde ki Job Rank'lara katılabilirsiniz ! NOT: Kervanlar belirli şehirler arasında bu şartı sağlar. Jangan-DW ya da tam tersi, Jangan-Sualtı yolu ya da tam tersi, Cons-Samar ya da tam tersi şeklinde kazanılabilir !

Forgotten World'de kutulardan ve Sereness'ten 14 DG itemler ve Gold Bar elde edilir!

Oyuna yeni başlayan playerlarımızın en büyük kafa karışıklığı ise Slot uniqueleri konusundadır. Slot uniqueleri yeni başlayan bir playerın asla ilgi alanında olmaması gereken uniquelerdir. Çünkü amacı tamamen belli seviyeye gelmiş insanların slotları kapmak için kapışmasıdır. Ortalama 2.5 saatte bir spawn olan Slot uniqueleri 1-2 iron coin içerir ki ortalama 20 dakika süren bir kervan 4B +2 iron coin vermekte. Ayrıca Slot olmayan uniqueler çok daha fazla iron coin içermekte. 20 dakikada bir spawn olan Tiger Girl, Uruchi vb. uniquelerin yanında Jupiter uniqueleri ortalama 1.5 saatte bir spawn olmakta ve 3-5 iron coin içermekte. Bütün bunlara ek olarak Princess Miyene ve White Knight her yarım saatte bir spawn olmakte ve 2'şer Gift Box içermekte. Gift Boxlar oldukça güzel hediyeler içerir ! Unique haritalarımızın tamamı sitemizde yer almakta !

Oyunumuzda Battle Arena ve Capture The Flag aktiftir. CTF ye giderek magic pop düşürebilir ve magic poplardan STR-INT 5 veren Gold Dragon Flag düşürmeyi deneyebilirsiniz. Battle Arenaya girerek ise Arena Coin elde edebilirsiniz. Arena Coin'ler ile Jangan orta kısımda yer alan Arena Shop NPC'sinden birçok özel itemi elde edebilirsiniz !


Bütün yapabileceklerinizin yanında tabi ki çeşitli eventlerimize katılarakta güçlenebilirsiniz ! Örneğin her hafta Pazartesi-Cuma günleri 21:00 da başlayan eventlerimize katılarak iron coin vb. değerli ödüller kazanabilirsiniz !
 
Son düzenleme:

Lykie

Yönetici
Administrator
Katılım
15 Şub 2019
Mesajlar
39
Etkileşim puanı
11
Puanları
8
Üst