VictoriaSro 120 Cap Emek Server ! 5.yılında ! Coin Sistem-Site Marketinde Satılanlar Oyunda !

albayim

Üye
Etkileşim puanı
1

TRAILER

Victoria Sro mentalitesi ile harman efsane olacak bir oyun meydana getirdik. Sorunsuz ve eğlencenin hiç durmadığı bir deneyim için hemen başlayın !

Emekçinin emeğine duyduğumuz saygı doğrultusunda kesinlikle item satışı yapmıyoruz. Ayrıca site marketinde var olan itemlerin tamamını oyunda sizlere harika bir coin sistemi ile sunuyoruz !

Bitmedi ! Arabian uniqueleri ile Jupiter uniquelerinin birlikteliği yanında birçok unique ile eşsiz bir deneyim daha !

❖ ❖❖ ❖❖ ❖❖ ❖❖ ❖

ÖZEL KERVAN BOT ENGELLEME SİSTEMİMİZ SAYESİNDE HAKSIZ REKABETE YER YOK !

❖ ❖❖ ❖❖ ❖❖ ❖❖ ❖

Ne, nereden elde edilir ?

14 DG'ler Forgotten World'den kutulardan ve Sereness'ten elde edilir. Bunun yanında Sereness'ten Gold Bar düşmektedir. Jupiter Uniqueleri ise ayrıca 14 DG Silah, Takı ve Shield içerir.

Kervanı zevkli kılan "Eşek" petini tamamen doldurup malı teslim edip restart attığınızda 2 iron + 4B kazanırsınız ! NOT: Kervanlar belirli şehirler arasında bu şartı sağlar. Jangan-DW ya da tam tersi, Jangan-Sualtı yolu ya da tam tersi, Cons-Samar ya da tam tersi şeklinde kazanılabilir !

❖ ❖❖ ❖❖ ❖❖ ❖❖ ❖

❖ Oyuna başladığınız andan itibaren gelişmeniz için izlenebilecek adımlar !

• Oyuna başladığınızda kasılmanız için iki seçenek bulunmakta. İlk seçenek kendi kendinize 1-120 Lvl arası moblarda kasılmaktır. İkinci seçenek ise 110 Lvl kasılma uniquesi olan ve aşağıda haritası gösterilen Geenie'de diğer playerların yardımıyla kasılmaktır.

• 120 Lvl olduktan sonra Jangan orta kısımda yer alan Npc'lerden 12 Dg Sun +5 itemlerinizi alıp FGW'ye gidip 14 DG itemlerinizi düşürmeye başlayabilir aynı zamanda Sereness'ten düşen Gold Bar'larla para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ardından potçudan tek seferlik Hell Enchantress görevini aldıktan sonra Samarkand Central Asia, Alexandria Salt Post ve Jupiter Temple bölgesinde yer alan 119-120 Lvl yaratıklara bota atmaya başlayabilirsiniz. Potçudaki Hell Enchantress ve Soul Guardian görevleri tek seferlik 30 iron coin ödül verir. Diğer unique görevleri ise çeşitli ödüller içerir. 119-120 Lvl moblardan Silver Coin, Crystal Elixirler ve Lucky Elite Powderlar düşmekte. Crystal Elixir ve Lucky Elite Powder birlikte kullanıldığında normal elixirlerden daha fazla şans vermektedir. Ayrıca bunların oyun içerisinde piyasası yüksek olduğu için bunları toplatıp satarak para kazanabilirsiniz !

Tabi ki oyunumuzda da en iyi gold kasma yöntemi kervan çekmektir. Rekabeti arttırmak amacıyla Jangan-Downhang ve Su altı kervan yolu üçgeninde çekilen kervanlarımıza ek Special Goods Times alternatif olarak oldukça aktiftir. Kervandan gelir elde etmek ise normalden biraz farklı. F10'da bulunan Eşek Petini açtıktan sonra kervan tamamen doldurulup örneğin Jangan'dan alındıysa Downhang'a götürülüp satıldıktan sonra pet silinip restart atılır. Ardından oyuna tekrar girildiğinde çantaya 4B'lik gold bar + 2 adet iron coin gelmekte. Gold barları atçılardan golda çevirebilirsiniz. Bunun yanında her pazar gecesi sıfırlanan ve bol ödüller içeren sitemizde ki Job Rank'lara katılabilirsiniz ! NOT: Kervanlar belirli şehirler arasında bu şartı sağlar. Jangan-DW ya da tam tersi, Jangan-Sualtı yolu ya da tam tersi, Cons-Samar ya da tam tersi şeklinde kazanılabilir !

Forgotten World'de kutulardan ve Sereness'ten 14 DG itemler ve Gold Bar elde edilir!

Ortalama 2.5 saatte bir spawn olan Slot uniqueleri 1-2 iron coin içerir. Ayrıca Slot olmayan uniqueler çok daha fazla iron coin içermekte. 20 dakikada bir spawn olan Tiger Girl, Uruchi vb. uniquelerin yanında Jupiter uniqueleri ortalama 1.5 saatte bir spawn olmakta ve 3-5 iron coin içermekte. Bütün bunlara ek olarak Princess Miyene ve White Knight her yarım saatte bir spawn olmakte ve 2'şer Gift Box içermekte. Gift Boxlar oldukça güzel hediyeler içerir ! Unique haritalarımızın tamamı sitemizde yer almakta !

Oyunumuzda Battle Arena ve Capture The Flag aktiftir. CTF ye giderek magic pop düşürebilir ve magic poplardan STR-INT 5 veren Gold Dragon Flag düşürmeyi deneyebilirsiniz. Battle Arenaya girerek ise Arena Coin elde edebilirsiniz. Arena Coin'ler ile Jangan orta kısımda yer alan Arena Shop NPC'sinden birçok özel itemi elde edebilirsiniz !

Bütün yapabileceklerinizin yanında tabi ki çeşitli eventlerimize katılarakta güçlenebilirsiniz ! Örneğin her hafta Pazartesi-Cuma günleri 21:00 da başlayan eventlerimize katılarak iron coin vb. değerli ödüller kazanabilirsiniz !

Son düzenleme:

Lykie

Yönetici
Administrator
Etkileşim puanı
11

ysevin

Üye
Etkileşim puanı
0
Selamın aleyküm
arkadaşlar 29.07.2019 tarihin de victoria serverin de yaşadığım kendi tarafıma yapılan agresif davranış ve hakaret gibi söylemleri paylaşmak istiyorum. tek üzüldüğüm şey 3 hafta önce başladığım sunucuda severek oynadıktan sonra moral bozukluğu ve soğuma yaşamak.
Sunucu sahipleri canlı destek verdiklerini reklamlarda belirtiyorlar. evet veriyorlar cevap verdikten 5 10 dk sonra tekrar cevap veriyorlar.
aşağıda yazıldığı gibi " neden geç cevap veriyorsunuz" sorusu sordum ve bin ağ işittim
alt tarafı npc ve market itemleri arasındaki farkı öğrenmekti çünkü açıklamalarda aradaki fark yazmıyor.
Sorduğuma pişman oldum. çünkü ben nankör oldum, ben saygısız oldum.

ben buradaki arkadaşlara şunu sormak isterim. ödeme yaptığınız bir yer ne iş yaptığı önemsiz destek hizmeti veriyorum diyorsa ve sizin bunu talep etme hakkınız yokmudur?

Son düzenleme:

albayim

Üye
Etkileşim puanı
1
:)) Yaklaşımın ve mantığın direk yansıyor konuşmalarına. Hepsini okuyan bi insan zaten ortadaki durumun farkına varır :) Aslında cevap bile vermeye gerek görmeyecektim, insanlar okuyup görsün kendi kararını versin diye. Ama meydanı sizin gibiler boş bulmasın diye cevap vereyim dedim :)

Nankörlük demişiz ya orada hani tam işte sen gibileri anlatan durum :) Birçok serverda server sahipleri cevap vermeye tenezzül etmez sizi kaale bile almaz iken biz anlık cevap veren bir oyun sunuyoruz. Anlık diyorum geçmişte yazdıklarını da paylaşırsan cevaplarımızın anlık olduğunu görürsün. Kaldı ki sana botu çalıştırmayı bile öğrettim. Bir oyun sahibi sadece oyun sunar ve teknik destek sunmak görevi değildir. Ben özellikle sana bot kullanmayı bile öğrettim bu insanlıktır. Ama bir sonraki sefer işim olduğunda biraz geç cevap verince karakterin ortaya çıktı hemen :) Karşında ki insanlara "para veriyorum, bana bakmak zorundasın sen kardeşim!" gibi saçma bir tonda yaklaşan saygısız ve nankör insanlarla çok fazla karşılaştığımız için kafa yapını da anlayabiliyoruz. Birde diyorsun ki müşteri memnuniyeti bilmem ne. Senin cahil diye hitap ettiğin bizler senin bakamadığın bir açıyla bu işi para için yapmıyoruz. Keyif veren bir server sunarken keyif almayı yeğliyoruz. Bu serverı ve bizim mentalitemizi anlayan herkes bilir ki para kazanmak amacıyla açmış olsak çok daha fazlasını kazanırdık. Ancak biz her zaman sitede satılanlar oyunda elde edilebilir dedik. İnsanlara alternatifler bile sunduk. Birçok kişi siteden hiçbirşey satın almadan oyunun en sağlam karakterlerini dizebildi. Yani biz paranın köpeği olmadık şükür. O yüzden sen gibiler bizi parasıyla satın aldığını düşünerek davranamaz bizlere. Buna asla müsaade etmeyiz. Yazdıklarının üstüne seni hiçbir gm öylece bırakmazdı banlardı anında. Sen hala servera girip globalden bizle tartışmaya girebiliyorsun bu paylaşımının üstüne bile. Bence sorgulaman gereken bir kafa yapın var üzerinde biraz düşünmelisin. Ha bide diyosun ya işte ben ticaret yapıyorum iş yerime gelene hizmet ediyorum vs vs. O kısımda verdiğin cevapların çelişkisini de açıkla bunun altına. Fazla havada kalmış :)

Selamın aleyküm
arkadaşlar 29.07.2019 tarihin de victoria serverin de yaşadığım kendi tarafıma yapılan agresif davranış ve hakaret gibi söylemleri paylaşmak istiyorum. tek üzüldüğüm şey 3 hafta önce başladığım sunucuda severek oynadıktan sonra moral bozukluğu ve soğuma yaşamak.
Sunucu sahipleri canlı destek verdiklerini reklamlarda belirtiyorlar. evet veriyorlar cevap verdikten 5 10 dk sonra tekrar cevap veriyorlar.
aşağıda yazıldığı gibi " neden geç cevap veriyorsunuz" sorusu sordum ve bin ağ işittim
alt tarafı npc ve market itemleri arasındaki farkı öğrenmekti çünkü açıklamalarda aradaki fark yazmıyor.
Sorduğuma pişman oldum. çünkü ben nankör oldum, ben saygısız oldum.

ben buradaki arkadaşlara şunu sormak isterim. ödeme yaptığınız bir yer ne iş yaptığı önemsiz destek hizmeti veriyorum diyorsa ve sizin bunu talep etme hakkınız yokmudur?